Про нас


Мастера по декоративной штукатурке

Із колегою з Італії на майстер-класі від Cebos

 Вітаємо, будемо знайомі!

Ми – майстри з декоративної штукатурки – Шевцов Вадим та Дмитро Гаврилов! На цьому сайті ми представляємо якусь частину фото наших робіт, щоб Ви могли мати уявлення про те, що ми робимо!

 Небагато інформації про нас.

Ми займаємось виключно нанесенням декоративної штукатурки та фарб. Ми не займаємось усіма видами ремонтно-будівельних робіт (монтажем гіпсокартону, шпаклюванням або поклейкою шпалер). Наша спеціалізація вимагає того, щоб завжди бути в тонусі, зберігати почерк малюнка, що дуже складно якщо розпорошуватися на інші види діяльності. Ми займаємося декоративним оздобленням вже близько 10 років. Починали працювати окремо, у декоративних салонах Дніпропетровська, але вже близько 5 років працюємо разом як самостійна бригада декораторів.

Досвід

Мастера по декоративным штукатуркам

Ще один колега з Італії

За цей час нами виконано десятки об’єктів. Від одного до трьох-чотирьох на місяць – можна порахувати скільки це на рік, а за 5… , а за 10 років… Основна наша реклама – це люди, які нас знають, з якими співпрацювали і співпрацюємо і, звичайно ж, клієнти для яких ми робили роботу. Ми не живемо одним днем, нас хвилює враження наших клієнтів від нашої роботи, тому ми завжди намагаємося, щоб замовники залишалися задоволени!

Якість та сумління

Як матеріали ми використовуємо продукцію, декоративні штукатурки та фарби, які мають високі експлуатаційні характеристики, випробувані не одним роком експлуатації та представлені виробниками, які довели своє право бути на ринку, перебувають у топі на міжнародних та українських виставках будівельних та декоративних матеріалів.
Ми ніколи не “зникаємо” після виконання робіт, у нас не “вимикаються” телефони і ми завжди відкриті для консультацій. Також ми завжди готові приїхати на допомогу, якщо хтось під час укладання підлоги або встановлення меблів пошкодив покриття (що нерідко буває).

img341 img342