Ціни на роботу


Тут вказані базові орієнтовні ціни на виконання робіт з нанесення декоративної штукатурки. Остаточна вартість квадратного метра готового покриття залежить від використовуваного матеріалу (виду, бренду), а також деяких причин, описаних нижче.

Вартість декоративної штукатурки залежить від багатьох причин, тому просто поставити певну цифру у прайсі неможливо.
Тільки враховуючи всі нюанси можна визначити остаточну вартість за м2 (розташування об’єкта, матеріал, насиченість кольору, складність техніки нанесення декоративної штуктурки, архітектурний рельєф стін і т. д.).
Насамперед, необхідно встановити відповідність підготовленої поверхні до вибраного виду декоративної штукатурки.
Дуже часто, підготовка поверхні вимагає додаткових робіт, що, звичайно, веде до подорожчання кінцевої вартості.

Також, необхідно брати до уваги архітектурні нюанси, наприклад, наявність колон або напівколон, ділянки стін маленької площі, що примикають до зовнішніх або внутрішніх кутів, сходові марші, криволінійні поверхні, які вимагають більш відчутних витрат за часом, ніж пряма площина стіни.
Також, впливає на вартість робіт, кількість квітів, що сполучаються в одному приміщенні. Оскільки необхідно розмежування малярським скотчем кожної колірної зони. Необхідно провести весь цикл робіт в одному кольорі, а потім після повного висихання виконуються роботи на іншій ділянці.
В цілому, чим більше, покривається площа одним видом декоративної штукатурки, тим нижча вартість і навпаки, чим менша площа, тим ціна вища.